role

27. června 2010 v 11:40 | nikis |  The suite life Zac and Cody(role)
Zack Martin (Dylan Sprouse)-Dostává se často do potíží. On se obléká náhodně (zatímco jeho bratr se obléká více konzervativně) a je velmi nedbalý (zatímco jeho bratr je čistý). Doufá, že se stane závodním automobilistou nebo tajným agentem. Zack je o 10 minut starší než Cody. Je velký fanoušek Red SOx a nenávidí Yankeey.

Cody Martin (Cole Sprouse)-Zackův bratr je hezčí dvojče. On ukazuje méně zájmu na dívkách než jeho bratr, ale je elegantnější a zralejší než Zack. A jako jeho bratr, on je velký fanoušek Red Sox fanoušek a nenávidí Yankeey. Chce se stát profesorem matematiky a vrchním soudem justice. Chce získat Nobelovu mírovou cenu.

Madeline "Maddie" Margaret Genevieve Mirandová Catherine Fitzpatricková (Ashley Tisdale)- dívka Zackových snů (a také jeho opatrovatelka). Maddie pracuje u pultu s bonbony v hotelu Tipton. Ona je velmi elegantní. Maddie je jeden z London's bližších přátel, ačkoli London s ní často zachází jako se sluhou. Často mají mez s sebou malé boje, ale nakonec se vždy usmíří.

London Tipton ( Brenda Song)- London Tipton je zkažené bohaté dítě. London je něco jako Paris Hilton...:D. Jeden čas, London vyjadřovala nějakou formu inteligence. Její rodiče jsou rozvedení. Jejímu otci patří hotel Tipton. Její nejlepší přítelkyně je Maddie (Ashley Tisdale).

Carey Martin (Kim Rhodes) - mamka chlapců je zpěvačka u Tiptona. Ona je rozvedená svobodná matka, inteligentní a ona miluje dvojčata velmi hodně.

Marion Moseby (Phill Lewis) - manažer Tiptona, Moseby je často popuzený dvojčaty.Umí plynule mluvit francouzsky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama